F-one najlepszy sprzęt do kitesurfingu – dlaczego?

W tym artykule dowiesz się dlaczego F-one to według nas najlepszy sprzęt do kitesurfingu.

Praktycznie w każdym sporcie dojście do perfekcji wymaga czasu, tutaj nie było inaczej- F-one długo pracował, aby tworzyć najlepszy sprzęt kitesurfingowy. Można wzorować się na konkurencji, co jest najprostszym rozwiązaniem, ale F-One woli ciężko pracować nad nowymi innowacyjnymi rozwiązaniami. Firma wybrała trudniejszą drogę i od prawie 25 lat pracuje nad rozwojem technologii, aby być liderem innowacyjności oraz dawać kitesurferom największą radość z uprawiania tego pięknego sportu wodnego. Za przykład może tu posłużyć latawiec F-one Bandit i jego innowacyjny kształt Delta C-shape, którego już 12-ta odsłona trafia właśnie do sklepów w Polsce i za granicą.

F-one najlepszy sprzęt do kitesurfingu – co go wyróżnia?

Podobno “diabeł tkwi w szczegółach”. W sprzęcie kitesurfingowym F-one nie jest inaczej. Drobne korekty wystarczają, aby dać odczuwalna zmianę w pływaniu, poprawę bezpieczeństwo, czy zwiększoną efektywność. Nieustanny rozwój nie byłby możliwy, gdyby nie zaangażowany w niego zespół zawodowców i fachowców. To właśnie zawodnicy oraz osoby projektujące sprzęt do kitesurfingu nieustannie współpracują, wdrażając wspólnie wszystkie rozwiązania, aby produkt, który jest dostępny w sklepach ze sprzętem do kitesurfingu, był najwyższej jakości i nie zawodził, nawet w najtrudniejszych momentach.

 

F-one najlepszy sprzęt do kitesurfingu – dla kogo?

W szerokiej ofercie sprzętu do kitesurfingu marki F-one znajdziesz sprzęt dla każdego kitesurfera i kitesurferki- niezależnie od poziomu zaawansowania, preferowanego stylu i oczekiwań. Poczynając od wspomnianych już wcześniej latawców kitesurfingowych, F-one w swojej ofercie ma również deski do kitesurfingu, deski wave, deski foil, deski surf oraz tak bardzo popularne ostatnio deski SUP, czyli stand up paddle.

F-one najlepszy sprzęt do kitesurfingu – latawce kitesurfingowe.

Latawce kitesurfingowe F-one to absolutna czołówka światowego kitesurfingu, dlatego nie bazują na jednym latawcu. W szerokiej gamie latawców znajdziesz na pewno odpowiedni latawiec dla Ciebie. Musisz sobie tylko zadać pytanie: co sprawia mi radość w Kitesurfingu? Jeżeli jest to all round, to potrzebujesz latawca wszechstronnego, stabilnego, odpuszczającego podczas szkwałów, łatwego do restartowania i zwrotnego. Rekomendowany latawiec all-round to F-one bandit 12 dostępny w rozmiarach 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 17 m2 i w pięciu wariantach kolorystycznych. Warto wspomnieć, że latawiec F-one Bandit 12 został nagrodzony w bardzo prestiżowym magazynie The Kite Mag za najlepszy latawiec Freeride performance.

Czerpiesz radość z freestylu? Koniecznie zapoznaj się z latawcem F-one WTF V1 – jest bezkompromisowy, szybki i dynamiczny. Nagrodzony niezwykle prestiżową nagrodą magazynu The Kite Mag jako najlepszy latawiec freestylowy na świecie. To wybór profesjonalistów.

F-one najlepszy sprzęt do kitesurfingu – deski do kitesurfingu.

Nie mniej ważne od latawców kitesurfingowe są deski do kitesurfingu. Tutaj zdecydowanie firma F-one przoduje na rynku. W testach The Kite Mag deska kitesurfingowa F-ONE TRAX HRD CARBON zdecydowanie wygrywa w najpopularniejszej kategorii, czyli freeride performance. Jeżeli szukasz uniwersalnej deski typu all round to nie musisz się dalej zastanawiać.

Lubisz freestyle? Polecamy deskę kitesurfingową WTF 2019, ponieważ nie zawiedzie Cię, nawet przy najtrudniejszych ewolucjach.

F-one najlepszy sprzęt do kitesurfingu

F-one najlepszy sprzęt do kitesurfingu – gdzie kupić?

Sprzęt do kitesurfingu marki F-one można kupić w wielu miejscach w całej Polsce. Jeżeli chcesz mieć pewność, że zakupiony sprzęt pochodzi z właściwego źródła, jest objęty gwarancją i możesz liczyć na pomoc w wyborze sprzętu, to zapraszamy do naszego sklepu ze sprzętem kitesurfingowym w Warszawie. Surfcontingent Warszawa Mokotów, zawsze chętnie pomożemy i doradzimy w wyborze sprzętu, a gdy pojawi się problem nie zostaniesz “na lodzie” zapraszamy.