Jakie latawce kitesurfingowe oferuje Duotone?

Przez 4 września 2019Kitesurfing

Kitesurfing to coraz bardziej popularna dyscyplina sportu, będąca niezwykle pozytywnym i ekstremalnym hobby dla wielu ludzi. Jest to jazda po wodzie na desce wyposażonej w latawiec. Kitesurfing to bardzo trudny sport, który wymaga przede wszystkim ogromnej sprawności fizycznej i odwagi. Jednym z jego nieodłącznych elementów jest latawiec, który pozwala osiągnąć niepowtarzalne uczucie lekkiego ślizgania się po wodzie i latania ponad nią.

Kitesurfing bardzo szybko się rozwija, ciesząc się coraz większym zainteresowaniem, dzięki czemu na rynku można znaleźć coraz szerszą i bogatszą ofertę sprzętu do uprawiania tego rodzaju dyscypliny dostępną dla wszystkich klientów. Poszukując odpowiedniego latawca, który będzie idealnie współgrał z deską, należy zwrócić szczególną uwagę na jego jakość, stabilność i solidność wykonania. Jest to element, który znacząco wpływa na jazdę i czerpanie z niej ogromnej radości.

Surfcontingent to zespół złożony z dużej grupy specjalistów od wyjazdów i szkoleń, którzy bazując na doświadczeniu, kwalifikacjach i ogromnej wiedzy prezentują w swoim sklepie internetowym kompleksowy sprzęt do sportów wodnych, związanych z surfingiem. Dzięki temu, miłośnicy wszystkich tego typu dyscyplin mają szansę wyposażyć się z naszą pomocą w najwyższej jakości sprzęt, który gwarantuje solidność wykonania, trwałość oraz nieocenioną wytrzymałość. Wszystkie te elementy sprawią, że zarówno deski, jak i latawce do kitesurfingu posłużą przez bardzo długi czas, dając niesamowitą frajdę na wodzie.

Produkty oferowane za pośrednictwem naszej strony pochodzą od samych znanych i cenionych marek na całym świecie, które dają gwarancję jakości, bezpieczeństwa i solidności. Jedną z nich jest Duotone, która jest jedną z najpopularniejszych firm sprzedających akcesoria do sportów wodnych. Jest ona nową odsłoną dwóch znanych marek, które wyróżniają się doskonałą wiedzą na temat windsurfingu oraz kitesurfingu. Tak więc klient zyskuje pewność, że prezentowane latawce to perfekcyjny sprzęt, pozwalający na uprawianie sportów wodnych profesjonalnie i fachowo.

Duotone – mnóstwo możliwości na wodzie

Duotone to marka, która zachwyca zarówno jakością, jak i solidnością wykonania czy precyzyjnym wykończeniem. W swojej ofercie posiada rozmaite modele latawców do kitesurfingu, pozwalających na mnóstwo możliwości latania na falach. Każdy z nich umożliwia osiągnięcie zupełnie innych wrażeń, wpływając na wysoki poziom adrenaliny i emocji. Jakie latawce kitesurfingowe dostępne są w ofercie Duotone? Zarówno uniwersalne, jak i przeznaczone do różnego rodzaju tricków. Latawce Duotone Juice to model stworzony z myślą o osobach, które pragną wykorzystać wszystkie warunki wiatrowe. Jest on niezwykle lekki i świetnie sprawdza się podczas mniejszych wiatrów. Umożliwia łatwe sterowanie, dzięki czemu pozwala na osiągnięcie pożądanej stabilności.

Drugi model, oferowany przez Duotone to Vegas, wyprodukowany z myślą o wykonywaniu interesujących tricków Wakestyle oraz Freestyle. Jest niezwykle sztywny, dzięki czemu pozwala na zaawansowane możliwości. Jest stworzony dla bardziej profesjonalnych i doświadczonych kitesurfingowców, którzy bawią się jazdą i pragną szlifować swoje umiejętności. Vegas posiada trzy ustawienia na linkach, które pozwolą idealnie wytrymować latawiec do panujących aktualnie warunków.

Kolejnym modelem jest latawiec Duotone Rebel, który został stworzony specjalnie do freeride’u. Pozwala on na zarówno długie, jak i wysokie loty, co pozwala osiągnąć najwyższy poziom adrenaliny na wodzie. Jest ceniony przede wszystkim przez osoby spragnione ogromnych wrażeń. Inny model latawca – Duotone Neo jest za to stworzony dla osób, które poszukują sprzętu łatwego w sterowaniu, umożliwiającego przy tym atrakcyjny drift. Dzięki temu można osiągnąć pożądaną stabilność przy najwyższym poziomie adrenaliny.

Latawiec Duotone Evo to z kolei uniwersalna wersja, która sprawdza się zarówno podczas wykonywania tricków, jak i spokojnego surfowania po falach. Stworzony jest z myślą o osobach, które kitesurfing traktują jako odskocznię od rzeczywistości i wyjątkowe hobby.

Ostatnim modelem od Duotone jest Dice, który wyróżnia się wszechstronnością. Pozwala łączyć wszystkie techniki tej dyscypliny, dzięki czemu cenią go zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy. Duotone to bogactwo rozmaitych modeli o zróżnicowanych przeznaczeniach, atrakcyjnej kolorystyce i unikatowych wzorach oraz estetyka połączona z najwyższym poziomem funkcjonalności!

Skomentuj