WYSZUKIWARKA PRODUKTÓW Wyświetlanie wszystkich 2 Wyszukań
Produkty
Producent
Kategoria
Rozmiar
Płeć
Cena

Bary do kitesurfingu dla fanów sportów wodnych

 

Bar jest prostym elementem, który wraz z innymi akcesoriami pozwala na sterowanie latawcem. Ma postać drążka, bez którego nie może się obyć żaden miłośnik kitesurfingu. Bar działa trochę jak lejce, dzięki którym Twój latawiec będzie robił dokładnie to, co chcesz. Jest więc, oprócz deski czy pianki, niezbędnym elementem wyposażenia profesjonalnego ridera. O tym, jaki bar wybrać, decyduje rodzaj i model latawca. W naszym sklepie znajdziesz bary składające się z 4 i 5 linek.

 

Wybierz ulepszone modele

 

Oferowane przez nas bary są sztywniejsze w porównaniu do starszych modeli oraz dostępne w różnych rozmiarach, dzięki czemu z łatwością można dopasować je do wymiarów latawca. Zapewniamy, że nasze produkty sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających fanów kitesurfingu i będą doskonałym wyborem zarówno dla zaawansowanych, jak i początkujących riderów.

 

Nowoczesne bary F-One Linx

 

Na szczególną uwagę zasługuje czterolinkowy model F-One Linx 2019. Jest kompatybilny ze wszystkimi latawcami marki i posiada zintegrowane pływaki na tylnych linkach, wyposażone w regulację szerokości rozstawu. Bar F-One jest również wyposażony w dodatkowy krętlik. Inną ciekawą propozycja jest pięciolinkowy bar F-One Linx WTF 2019. Bez problemu można dostosować go do rozmiarów latawca. Pierwsze 6 metrów linek wykonano z materiału z grubym przekrojem, dzięki czemu cechują się wyjątkową wytrzymałością. Jego dodatkowym atutem są również zintegrowane pływaki na tylnych linkach z regulacją rozstawu.