WYSZUKIWARKA PRODUKTÓW Showing the single result
Produkty
Producent
Kategoria
Rozmiar
Płeć
Cena

DON’T NEED NO SAMURAI – styl, wygoda, praktyczność

 

Niewiele jest na rynku firm, które swoimi kolekcjami potrafią upiec kilka pieczeni na jednym ogniu. Odzież DON’T NEED NO SAMURAI należy właśnie do nich. Wysokiej jakości materiały wykonania gwarantują niezwykłą wygodę, która będzie Ci towarzyszyć i podczas letniego wypoczynku na urlopie, i podczas wzmożonego wysiłku. Potwierdzają to choćby damskie krótkie spodenki z meshu, których siateczkowa powłoka nie ogranicza komfortu ani podczas wakeboardingu, ani w czasie lenistwa na plaży.

 

Ubranie dla aktywnych i streetwear’owców

 

Praktyczność ubrań DON’T NEED NO SAMURAI można dostrzec na bieżniach czy kitesurfingu. Ale odzież od polskiego producenta jest niezwykle wszechstronna i wpadnie w oko także miłośnikom streerwear’u. Na przykład koszulka meshowa bez rękawków nie musi służyć jedynie do doskonalenia wakeboardingowego warsztatu. Możesz w niej śmiało paradować po ulicach i wcale nie będziesz wyglądał, jakbyś wracał prosto z treningu. Pomimo sportowej duszy nie zapomniano o modnym aspekcie, który w przypadku wszelkich ubrań jest niezwykle istotny. Widać to choćby w oversize’owej bluzie damskiej, która posiada ładnie prezentujące się wycięcie na plecach.

 

Limitowane edycje – wykaż się oryginalnością

 

Kolekcję DON’T NEED NO SAMURAI w całości tworzy odzież w limitowanych edycjach. To oznacza, że kupując je wyrzucasz nudę z szafy. Większość ubrań tej firmy posiada niezwykle oryginalne printy. Na przykład długi t-shirt z grafikami ilustratora Pierre’a Kleinhouse’a. Do tego producent podąża za modowymi trendami i ma w swojej ofercie popularne akcesoria. Możemy do nich zaliczyć m.in. worek ze sznurkiem do ściągania, który – co nikogo nie powinno zdziwić – nadaje się na każdy rodzaj aktywności. Przekonaj się sam!