WYSZUKIWARKA PRODUKTÓW Pokazano 1 - 32 z 38 Wyszukań
Produkty
Producent
Kategoria
Rozmiar
Płeć
Cena

F-One – gwarancja zadowolenia i satysfakcji z pływania

Szukasz niezbędnych akcesoriów do kitesurfingu i windsurfingu, które nie zawiodą Twoich oczekiwań? Powinieneś zwrócić uwagę na sprzęt marki F-One. Ten francuski producent – jak sam przekonuje – tworzy deski do kite’a oraz latawce w oparciu o wielomiesięczne testy, które pozwalają wyeliminować wszelkie niedoskonałości. Dzięki temu mamy dla Ciebie w ofercie topowy sprzęt do sportów wodnych, który gwarantuje duże zadowolenie i długą żywotność. W naszym asortymencie znajdziesz choćby deski surfingowe z włókna szklanego lub z bambusa, których lekkie konstrukcje są jednocześnie niezwykle wytrzymałe.

 

Szukasz wrażeń? Zrób pierwszy krok!

 

Pierwsze koty za płoty? Z F-One jak najbardziej! Ta firma służy profesjonalnym asortymentem zarówno dla wprawnych riderów, jak i początkujących surferów. Żaden nie poczuje się pominięty z deskami surfingowymi, które są przystosowane zarówno dla szaleństwa na małych, jak i wielkich falach. Dla stawiających pierwsze kroki mamy również deski o niezwykle prostym montażu. Czemu miałbyś mieć pod górkę już na samym początku? A jeśli ten etap jest już dawno za Tobą, na pewno zainteresują Cię deski F-One stworzone do wykonywania zaawansowanych, freestylowych trików i ewolucji.

 

Latawce i bary odgrywają kluczową rolę 

 

O tym, jak ważne są latawce i bary, nie trzeba przekonywać żadnego kitesurfera. Bez nich nie byłoby przecież kitesurfingu. Firma F-One zdaje sobie sprawę, jak ważne są to akcesoria i przygotowała bary kompatybilne z wszystkimi latawcami. Wyróżnia je znacznie sztywniejsza konstrukcja, niż u modeli, które jeszcze niedawno królowały w sprzedaży. Producent przygotował też latawce do kitesurfingu w różnych kolorach i w wielu rozmiarach, których zwrotność nie ucierpi nawet przy dużych prędkościach.