WYSZUKIWARKA PRODUKTÓW Wyświetlanie wszystkich 4 Wyszukań
Produkty
Producent
Kategoria
Rozmiar
Płeć
Cena

FootBalance – utrzymaj równowagę 

 

Wielu ludzi cierpi na urazy ścięgien nie wiedząc nawet, że spory udział w nich mogą mieć nadmierna supinacja lub pronacja. To sytuacje, w których nasze stopy są nienaturalnie ułożone do wewnątrz lub na zewnątrz względem siebie, przez co narażone są na kolejne kontuzje, np. stawu skokowego. A przy większej dawce wysiłku, czy to na nartach, czy w trakcie biegu, ten stan może się pogorszyć. Jeśli kiedykolwiek dotknął Cię ten problem, mamy dla Ciebie specjalne wkładki do butów FootBalance, które stabilizują stopy i cechują się dużą absorpcją wszelkich wstrząsów oraz swobodą przy podparciu.

 

Badania potwierdzają wysoką jakość wkładek

 

Niezależne badania, na które powołuje się producent wkładek do butów potwierdzają, że modele od firmy FootBalance w ogromnym stopniu ograniczają ryzyko powstania urazów, o których była już mowa. To wszystko zasługa szerokiego asortymentu firmy, która posiada zarówno wkładki ortopedyczne na płaskostopie oraz dla osób o podniesionym lub podwyższonym wysklepieniu stopy. U nas znajdziesz wkładki, które samodzielnie dopasujesz do swojego obuwia, bez względu na to, czy są to buty sportowe, czy codziennego użytku. Tym samym unikniesz innych nieprzyjemnych efektów, jak np. schorzenia kręgosłupa, które też mogą być spowodowane złym ustawieniem stóp.

 

Sport to zdrowie

 

Sport to zdrowie? Nie zawsze, bo choćby podczas jazdy na nartach chwila nieuwagi może doprowadzić do nieprzyjemnego upadku. Nie pozwól, by do niego doszło używając wkładek do butów z amortyzacją, które oddalają choćby ryzyko złego ułożenia sylwetki w trakcie zjazdu na deskach. Może być ono spowodowane m.in. właśnie przez wadę stopy. Z ortopedycznymi wkładkami do obuwia FootBalance nie będzie Cię ona ograniczać, a sport znów będzie zdrowiem!