WYSZUKIWARKA PRODUKTÓW Wyświetlanie wszystkich 11 Wyszukań
Produkty
Producent
Kategoria
Rozmiar
Płeć
Cena

Good Boards – dla każdego coś dobrego

Firma Good Boards specjalizuje się w projektowaniu i tworzeniu sprzętu wakeboardowego o wysokiej jakości, który odpowiada każdemu poziomowi zaawansowania. Nieważne, czy jesteś początkującym, czy może zwiesz się rasowym riderem – zawsze znajdziesz coś dla siebie. W ofercie niemieckiego producenta znajdziesz zarówno deski o zaostrzonych, jak i zaokrąglonych krawędziach, a jeśli zajdzie potrzeba – dostaniesz nawet cały zestaw wakeboardowy. W jego skład wchodzi deska i niezwykle mocne wiązania, dzięki któremu będziesz stale czynić postępy.

 

Twoje dziecko połknie bakcyla!

 

A może chcesz, żeby Twoje dziecko poszło w ślady rodziców i też połknęło bakcyla na wakeboardingowe triki? Nic nie stoi na przeszkodzie! Deski wakeboardowego dla dzieci od firmy Good Boards są świetnymi materiałami, aby przećwiczyć podstawy, a potem powoli szlifować pierwsze triki. Producent przygotował specjalnie dla najmłodszych modele o podwyższonym standardzie bezpieczeństwa, który jest niezbędny przy stawianiu pierwszych kroków w tej dyscyplinie. Gwarantuje to choćby lekka konstrukcja, która nie grodzi bolesnymi uderzeniami przy próbach. Zadbano jednak o to, by asekuracja nie ograniczała zwrotności deski, dzięki czemu każdy młody adept może poddać się frajdzie. Natomiast rodzice mogą spać spokojnie.

 

Wzory też są ważne

 

Mówi się, że kobiety zwracają uwagę na wszelkie detale. Jeśli wśród nas są takie, to dla nich też coś znaleźliśmy! Deski wakeboardowe dla kobiet charakteryzują się nieco mniej masywną konstrukcją niż u mężczyzn, dzięki czemu łatwiej jest je opanować. Przy okazji producent zadbał, by nie utrudniało to ślizgu, a każdy wjazd na przeszkodę był miękki. Nie można jednak zapomnieć, że panie niezwykle cenią elegancję. Żeński sprzęt wakeboardowy od Good Boards nie lekceważy tego szczegółu i przygotował dla piękniejszej płci deski, które oprócz niezwykle dobrych parametrów cechują się także nienagannym, kobiecym designem.