WYSZUKIWARKA PRODUKTÓW Showing all 5 results
Produkty
Producent
Kategoria
Rozmiar
Płeć
Cena

Asekuracyjna odzież do sportów wodnych

Kamizelki Jet Pilot koncentrują się na podstawowych zasadach: zachować bezpieczeństwo, chronić podczas upadku, a także ułatwiać postęp w sporcie i sprostać trudnym oczekiwaniom naszych klientów. Marka od lat specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości odzieży, która wyróżnia się profesjonalizmem, wysoką jakością i solidnością. Na uznanie zasługuje jakość materiału, krój, rodzaj szycia, sztywne, a zarazem elastyczne panele oraz unikatowy design, dzięki któremu wyróżnisz się na spot’cie.

Kamizelki Jet Pilot są idealnie dopasowane. Zostały specjalnie uszyte oraz wyprofilowane, aby doskonale przylegać do ciała, dając jednocześnie swobodę ruchów. Są sztywne na zewnątrz, jednak niezwykle komfortowe od wewnątrz. To dlatego ich noszenie wiąże się z wyjątkowym komfortem, na który zasługuje każdy sportowiec, by osiągać jeszcze lepsze wyniki w sporcie. Prawdziwą rzadkością jest to, że odzież jest jednocześnie wypornościowa z atestem 50N, którą możesz używać także podczas pływania na skuterze wodnym. Każdy model spełnia inne cechy, by najlepiej odpowiadać oczekiwaniom klienta.

Dlaczego właśnie Jet Pilot?

Marka znana jest z innowacyjnych rozwiązań. Każdy model kamizelki Jet Pilot został zaprojektowany z najwyższą starannością, by użytkownik mógł czerpać stuprocentową radość i satysfakcję z uprawiania ulubionego sportu. Tutaj nie ma miejsca na kompromisy. Wyjątkowa odzież ma spełniać potrzeby klientów – wysoką jakość, stabilność, bezpieczeństwo, ochronę i wygodę noszenia. Wykonana jest z rozciągliwego neoprenu, który w żaden sposób nie ogranicza ruchów podczas pływania.

Pianka neoprenowa Jet Pilot znakomicie nadaje się do uprawiania sportów wodnych, dając komfort termiczny podczas chłodniejszych dni. Zakłada się ją niezwykle łatwo. Pianka neopranowa jest doskonale dopasowana do budowy ciała, więc idealnie przylega, nie zmniejszając zakresu ruchów. Spełnia wymogi normy europejskiej: EN ISO 12402-5. W naszej ofercie dostępnych jest wiele modeli w bardzo korzystnych cenach.

Kamizelki Jet Pilot – najwyższa jakość w korzystnej cenie

Kamizelki Jet Pilot wyróżniają się niezwykle solidnym wykonaniem. To zakup na lata. Każdy użytkownik z pewnością wie, jak ważne jest ich posiadanie. Gwarantują doskonałą ochronę w razie uderzeń. Posiadamy najwyższe modele kamizelek, firmowane przez proriderów Jet Pilot, jak i podstawowe modele, dla osób, które rozpoczynają przygodę z wake board’em. Produkty są dopracowane w najmniejszych szczegółach, by łączyć w sobie wszystkie najważniejsze cechy odzieży asekuracyjnej. Można je nabyć w atrakcyjnych cenach w naszym sklepie internetowym.

Każdy, kto posiada produkty marki Jet Pilot, wie, że ich jakość jest znacznie lepsza w porównaniu z kamizelkami innych firm. To odzież, której nie trzeba zachwalać, gdyż profesjonalizm z pewnością obroni się sam. Produkty cieszą się niesłabnącą popularnością od wielu lat, nie mając sobie równych. Wybierając je, wybierasz trwałość, najlepszą ochronę, najwyższą jakość, bezpieczeństwo, komfort i swobodę podczas uprawiania sportów wodnych. Przez unikatowe wzory Jet Pilot będziesz mógł się poczuć wyjątkowo. A to jedynie garstka z zalet, jakie posiada odzież tej marki.