WYSZUKIWARKA PRODUKTÓW Showing all 29 results
Produkty
Producent
Kategoria
Rozmiar
Płeć
Cena

Manera – kitesurfing dla wymagających

 

Francuska firma Manera specjalizuje się produkcji sprzętu do kitesurfingu, który cechuje się jednocześnie dużą wygodą i gwarancją bezpieczeństwa podczas szusowania na wodzie. Jak sam producent przyznaje, jego asortyment tworzą akcesoria dla wymagających riderów, którym niestraszne są nawet zaawansowane triki i ewolucje. W ofercie znajdziesz m.in. pianki do kite’a oraz trapezy, których konstrukcje są idealnie dopasowane do ciała i nie krępują ruchów w czasie jazdy.

 

Trapezy do kite’a – pozycja obowiązkowa

 

Trapezy są tym sprzętem, bez którego kitesurfing byłby niemożliwy. Dzięki nim rider podpięty jest do baru sterowniczego, a jego poszczególne partie ciała, jak np. plecy, są odciążone. Trapezy Manera dbają m.in. o wspieranie mięśni kręgosłupa, które podczas jazdy są narażone na niebotyczny wysiłek. Dużym plusem jest także to, że w produktach tej firmy zastosowano technologię Tack Flip, dzięki której hak mocujący nie przesuwa się do góry. To wszystko możliwe jest przy niezwykle lekkiej konstrukcji trapezów kitesurfingowych, których materiały wykonania przyczyniają się do długiej żywotności sprzętu.

 

Pianki na każdą okazję

 

Pewnie doświadczyłeś już sytuacji, w której pianka kitesurfingowa ograniczała Twoje ruchy, albo posiadała złą izolację, przez co na własnej skórze odczułeś chłód wody. Pianki Manera w różnych rozmiarach zwalczają te niedogodności choćby dzięki technologii 3D oraz zastosowaniu tzw. ślepych szwów, dzięki którym strój rozciąga się jedynie podczas ruchów. Oprócz tego pianki posiadają różne poziomy izolacji, dzięki czemu znajdziesz u nas zarówno modele na wietrzną pogodę, jak i na cieplejsze dni. Nie pozwól, aby zaskoczyły Cię jakiekolwiek warunki atmosferyczne!