WYSZUKIWARKA PRODUKTÓW Wyświetlanie wszystkich 13 Wyszukań
Produkty
Producent
Kategoria
Rozmiar
Płeć
Cena

O’Neill –  wszystko, co potrzebuje surfer

 

Surferzy często narażeni są na niedoskonałości swoich kombinezonów, które krępują ich ruchy. Firma O’Neill wychodzi im naprzeciw, tworząc specjalne pianki surfingowe z rozciągliwych materiałów, których elastyczność dopasuje się do każdej sylwetki. Nie musisz jednak obawiać się, że strój zwyczajnie „rozejdzie się”. Producent stawia na wysoką jakość swoich akcesoriów – długość „życia”pianek O’Neill wydłużają m.in. podwójne szycie i potrójne klejenie niektórych modeli.

 

Najlżejszy neopren

 

Elastyczność kombinezonów to zasługa wysokiej jakości neoprenu, czyli syntetycznego kauczuku, którego użycie jest popularnym rozwiązaniem przy produkcji pianek. Firma O’Neill posiada najlżejszy neopren na świecie Technobutter 3, który wyposażony jest w pęcherzyki powietrza. Gwarantują one m.in. dobrą izolację, poprzez utrzymanie wysokiej temperatury wewnątrz. To bardzo istotne zwłaszcza wtedy, gdy podczas jazdy woda jest zimna i tym samym utrudnia szaleństwo na desce. Oprócz tego pianki często wyposażone są w technologię Ultra Flex, która nie przepuszcza wody do środka kombinezonu.

 

Pianki z kapturem – gdy nie dopisuje pogoda

 

Dużą zaletą oferty tego producenta jest również to, że znajdziesz w niej akcesoria zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych surferów. Tych drugich nie przestraszy jazda w każdych warunkach atmosferycznych, dzięki piance z kapturem, która idealnie nadaje się na wietrzne dni. Te modele z reguły posiadają uszczelniony kołnierz oraz inne udogodnienia, które są potrzebne wtedy zaliczy się kontakt z wodą. Większość pianek O’Neill charakteryzuje się bowiem zastosowaniem szybkoschnących materiałów.