WYSZUKIWARKA PRODUKTÓW Wyświetlanie wszystkich 11 Wyszukań
Produkty
Producent
Kategoria
Rozmiar
Płeć
Cena

Akcesorium niezbędne dla każdego miłośnika sportów wodnych

Nasz sklep to nie tylko sprzęt i akcesoria służące do uprawiania sportów wodnych takich, jak kitesurfing czy windsurfing. W naszym sklepie znajdą Państwo również bogaty asortyment okularów sportowych Shred. Nosić można je zarówno podczas treningu, jak i na co dzień. Są one niezwykle praktyczne i cechują się efektownym designem. Zaopatrując się w nie możemy być pewni, że posłużą nam one przez długi czas. Jeżeli dotychczas nie korzystali Państwo z tego typu produktów, z chęcią pomożemy w ich dopasowaniu.

Jeśli szukamy wysokiej jakości okularów przeciwsłonecznych, które idealnie sprawdzą się podczas uprawiania sportów wodnych, asortyment marki Shred będzie do tego celu idealny. Wybierając tego typu produkt, w pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na to, czy dobrze przylega do twarzy. Powinien mieć on opływowy kształt, leżeć blisko skóry, być dobrze dopasowany i w pełni komfortowy. Bardzo ważne są także odpowiednio duże szkła, które zagwarantują ochronę oczy przed promieniowaniem odbijanym od wody. Nie będą one również zaburzały pola widzenia. Jeżeli szkła są zbyt małe, w oczy rzuca się granica okularów, co rozprasza uwagę podczas pływania. Taki produkt musi być również wyposażony w filtry UV, które ochronią nas przed działaniem promieniowania oraz dyskomfortem związanym z odbijającymi się refleksami.

Najciekawsze okulary przeciwsłoneczne Shred z naszego sklepu

Najbardziej designerskie są przeciwsłoneczne okulary sportowe Shred Vanna. To model wykonany z wysokiej jakości drewna. Jest on lekki, ma ponadczasowy wygląd, a co najważniejsze – sportowe właściwości. Dzięki temu, że doskonale przylega do twarzy, nie musimy obawiać się, że podczas treningu będzie spadać. Zawiasy do oprawek zostały wykonane ze stali nierdzewnej, co sprawia, że cała konstrukcja jest bardzo twarda. Soczewki gwarantują maksymalną ochronę przed szkodliwym działaniem promieni UV (filtr S3 high). Oprawka jest czarna, a od góry i od dołu delikatnie prześwitują kolorowe elementy. Z boku znajduje się niewielkie logo firmy.

Bardzo ciekawie wyglądają również okulary sportowe Shred Provocator. Zostały one wyprodukowane z elastycznego, lekkiego materiału, dzięki czemu gwarantują najwyższy komfort noszenia podczas uprawiania sportów wodnych. Posiadają specjalną konstrukcję Provocator Airflow, która skutecznie chroni przed parowaniem nawet podczas bardzo intensywnych aktywności. Model doskonale przylega do twarzy, dzięki czemu nie musimy obawiać się o to, że okulary będą spadały podczas pływania. Soczewki gwarantują maksymalną ochronę przed promieniami UV, a czerwono – pomarańczowe szkła prezentują się niezwykle stylowo. Model ma czarne, matowe oprawki. Z boku znalazło się niewielkie logo firmy.