WYSZUKIWARKA PRODUKTÓW Wyświetlanie wszystkich 3 Wyszukań
Produkty
Producent
Kategoria
Rozmiar
Płeć
Cena

Saszetki i nerki – bezpiecznie i wygodnie

 

Saszetki, zwane także nerkami to już od dłuższego bardzo modna street-wearowa opcja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie wygodę oraz bezpieczeństwo. Nerki popularne były na początku wśród sportowców, turystów czy osób parających się uliczną sprzedaż, jednak szybko zmieniły swój charakter i stały się typową częścią wyposażenia dla każdego, kto ceni sobie kompaktowe rozwiązania i uliczny sznyt. Nerki można nosić przepasane przez ramię czy też w pasie. Dzięki bliskości ciała saszetki są bardzo bezpieczną opcją – można bez strachu przed kradzieżą nosić w nich dokumenty czy pieniądze.

 

Nerki męskie – nerki unisex

 

Podstawą w kwestii saszetek na biodro jest mocny pasek, solidny, najlepiej wodoodporny materiał, duża ilość kieszonek, dzięki którym można w swojej nerce zmieścić sporo rzeczy oraz oczywiście ich wygląd. Nerki damskie występują zwykle w jaśniejszych kolorach i mają na sobie dodatkowe elementy zdobnicze, nerki unisex posiadają uniwersalny charakter oraz zwykle ciemniejszą barwę, za to nerki męski są większe, bardziej masywne oraz cechują się często industrialnymi wzorami. Podczas codziennych aktywności, w których potrzebuje się telefonu, portfela oraz dużej ilości dokumentów, warto skorzystać z modnej saszetki, dzięki której miejskie zadania przebiegną bez przeszkód.

 

Nerki na rower

 

Poza zabezpieczeniem przed kradzieżą nerki także świetnie mogą służyć osobom, które prowadzą aktywny tryb życia. Podczas biegu czy jazdy na rowerze najważniejsza jest wygoda, więc mały, sprytnie przyczepiony do ciała bagaż może okazać się lepszy niż plecak czy torba na ramię. Nerka na rower może być odwrócona, wtedy jej zawartość trzyma się na plecach, a klamrę spina się z przodu. Także podczas szybkiego wypadu w góry saszetka na biodro może okazać się pomocna – wszystko, co jest najbardziej potrzebne podczas wyprawy, powinno być zawsze pod ręką. Nerki i saszetki zapewniają ten potrzebny komfort, dzięki któremu łatwiej mierzyć się z codziennymi wyzwaniami.