Latawce kitesurfingowe F-one Bandit 12 – najlepszy?

Niewątpliwie Latawce kitesurfingowe F-one Bandit 12 to jedna z najlepszych propozycji na rynku. Świadczy o tym dominacja w prestiżowych testach The Kite Mag, w których Bandit wygrał najważniejszą kategorię, czyli Freeride Performance. Oznacza to, że zaspokoi potrzeby kiteserferów i kitesurferek, praktycznie na każdym poziomie zaawansowania. Oczywiście, jeżeli ktoś specjalizuje się w danej dyscyplinie kitesurfingu, wybierze bardziej specjalistyczny latawiec, jednak jeżeli szukasz wszechstronności- latawca, który świetnie się sprawdzi zarówno na fali, jak i podczas skoków na płaskiej wodzie, to Latawiec kitesurfingowy F-one Bandit 12.

Latawice kitesurfingowe F-one Bandit 12 – jaki rozmiar latawca?

Marka F-one jako najlepszy producent latawców do kitesurfingu na świecie (testy The Kite Mag 2019) zadbał o to, żeby każdy kitesurfer znalazł rozmiar odpowiadający jego potrzebom, umiejętnościom oraz miejscom, w których pływa. Rozmiary latawców F-one Bandit rozpoczynają się już od
4m2 i produkowane są aż do 17 m2 powierzchni. Dzięki temu radość z pływania będziecie mogli czerpać niezależnie od warunków, gdyż jesteście w stanie precyzyjnie dobrać rozmiar do aktualnej siły wiatru.

Latawice kitesurfingowe F-one Bandit 12 – wybór kolorów.

Wielu kitesurferów żartuje “Co się nie dopływa, to się dowygląda”, dlatego też firma F-one proponuje świetną szatę graficzną oraz szeroki wybór kolorów. Żywe i jaskrawe kolory to nie tylko kwestia gustu, ale również bezpieczeństwa na wodzie. W przypadku awarii sprzętu, bądź wypadku, ekipa ratunkowa (czy to profesjonalna, czy po prostu znajomi z brzegu) dużo łatwiej, szybciej Was zlokalizują. Latawiec F-one Bandit XII występuje w pięciu wersjach kolorystycznych- który wybieracie? Coral / Blue Lagoon,  Deep Blue / Blue Lagoon , Slate / Lime , Coral / Slate , a może Raspberry / Coral ? Jak widzicie jest w czym wybierać, więc na pewno każdy znajdzie kolor który mu najbardziej odpowiada.

Latawce kitesurfingowe F-one Bandit 12 – jaka cena?

Cena latawców kitesurfingowych F-one Bandit 12 jest zależna od rozmiaru- im większy latawiec, tym wyższa cena. Najmniejsze rozmiary rozpoczynają się już od 4000 zł.

Szeroki wybór latawców F-one znajdziesz w sklepie internetowym Surfcontingent. Zawsze chętnie służymy poradą i rozwiejemy Twoje wątpliwości. Skorzystaj z formularza kontaktowego, napisz e-mail lub zadzwoń. Zapraszamy także do sklepu stacjonarnego w Warszawie (ul. Chodkiewicza 8U12, Mokotów).