Chorwacja to piękny kraj, który każdego roku oblegany jest przez rzesze turystów z Polski. Jedni jadą tam po to, aby wypocząć nad pięknymi plażami, inni stawiają na zwiedzanie niezwykłych miejsc, ale są też i miłośnicy sportów wodnych, którzy wybierają się w to miejsce, aby skorzystać z szerokiej oferty surfingu. Sport ten daje ogrom przyjemności, zadowolenia oraz satysfakcji wszystkim fanatykom mocnych wrażeń i adrenaliny. Wystarczy raz zobaczyć te cudowne plaże, niezwykłe widoki, ogrom słońca i poczuć potęgę fal, by zakochać się w surfingu, każdego roku odwiedzając ten kraj oraz różnorodne plaże, po to właśnie, aby skosztować przyjemności, jakie daje surfing.

Surfing, czyli aktywny wypoczynek

Choć dla wielu osób urlop kojarzy się przede wszystkim z dobrym jedzeniem, rozrywką, błogim wypoczynkiem na plaży, to mimo wszystko nie każdy stawia na takie rozwiązanie. Coraz większa rzesza osób pragnie spędzać czas aktywnie, szczególnie stawiając na sporty wodne. Surfing jest jedną z tych dyscyplin, które nie wymagają większego nakładu sprzętu. Opanowanie początkowej techniki pracy z deską może okazać się problematyczne, jednak przy pomocy wykwalifikowanych trenerów nie należy się niczego obawiać. Jadąc do Chorwacji, otrzymujemy szeroką ofertę różnorodnych szkółek surfingu, w których możemy skorzystać z pomocy instruktora, wykupić indywidualne lub grupowe zajęcia, postawić na wypożyczenie sprzętu niezbędnego do uprawiania tej aktywności. Każdy, kto choć raz wybierze się do Chorwacji, by skosztować przyjemności, jaką jest zabawa na falach, bardzo szybko przekona się, że tak właśnie chce spędzać każde wakacje. Wszyscy surferzy, którzy pierwszy raz weszli na deskę, przekonali się, że jest to pasja, która wciąga na całego!

Szkoły surfowania dla każdego

Wybierając się do Chorwacji i chcąc rozpocząć swoją przygodę z surfingiem, warto wcześniej zapoznać się z ofertami, jakie mają przygotowane szkoły surfingu. Wybór jest naprawdę bardzo szeroki. Proponujemy profesjonalne zajęcia dla dzieci a także dla dorosłych. Można skorzystać z indywidualnej nauki, jak również postawić na kurs w zespołach kilkuosobowych. To, na co się zdecydujemy, zależy w głównej mierze od naszego poziomu zaawansowania a także własnych preferencji – niektórzy wolą pracować w grupie, gdyż nauka jest dla nich wówczas bardziej swobodna, inni zaś stawiają na indywidualne lekcje, potrzebując całkowitego skupienia uwagi na własnej osobie, czując się przy tym w pełni bezpiecznie. Kluczem do sukcesu jest z pewnością nasze zaangażowanie, dobra kondycja fizyczna, o którą wcześniej należy odpowiednio zadbać, a także profesjonalna pomoc trenera, o czym zapewniamy!

Dlaczego warto postawić właśnie na Chorwację?

W wielu państwach zagranicznych, do których wybieramy się na wakacje, można skorzystać z oferty surfingu. Dlaczego więc to właśnie Chorwacja powinna być numerem jeden? Dlaczego właśnie ten kierunek powinniśmy obrać jako cel naszej wyprawy? Odpowiedź jest prosta:

  • możesz ćwiczyć na najwyższej jakości sprzęcie do surfowania – dostępnym w bardzo atrakcyjnych cenach,
  • posiadamy bardzo dobrą kadrę instruktorów, która jest w stanie w szybkim czasie skutecznie przekazać Tobie podstawową wiedzę,
  • Chorwacja to piękne morze, sprzyjające wiatry, najlepszy klimat i idealne warunki pogodowe dla wszystkich surferów,
  • w tym kraju jest wiele miejscowości, w których możesz surfować, między innymi: Bol, Premantura, Ravni, Rabac, Punat, Baska.

Jeśli surfować, to na pewno na chorwackich wodach! Wszystko to, co najpiękniejsze może zaoferować nam właśnie ten kraj. Surfowanie w takich cudownych zakątkach świata to prawdziwa przyjemność dla ciała i duszy.

Skomentuj