Trapezy kitesurfingowe Manera kolekcja 2019 – Warszawa

Starannie dobierając marki do sklepu kitesurfingowego nie mogło w nim zabraknąć takiej pozycji, jak Trapezy kitesurfingowe Manera kolekcja 2019. Dlaczego? Ponieważ francuska, rodzinna firma Manera stawia na najwyższą jakość produktów. Recenzje branżowe stawiają trapezy kitesurfingowe Manera w absolutnej czołówce producentów na świecie. Kitesurferzy już podczas pierwszego mierzenia w sklepie stacjonarnym Surf Contingent zwracają uwagę na bardzo dobre wykończenie trapezów i materiały z których są wykonane. Kolekcja trapezów kitesurfingowych Manera na rok 2019 to trzy modele, w rozmiarach od XS do XXL, w różnych wariantach kolorystycznych.

Trapezy Kitesurfingowe Manera Kolekcja 2019

Trapezy kitesurfingowe Manera kolekcja 2019 – Model ECLIPSE

Trapez kitesurfingowy Manera Eclipse to najwyższy model trapezów proponowany przez firmę Manera. Występuje w czterech wariantach kolorystycznych: Night Blue (ciemnoniebieski), Dream blue (jasnoniebieski), Amber (żółty) oraz Chili (czerwony).

Cechami charakterystycznymi modelu Manera Eclipse są:

  • wygoda,
  • dopasowanie do budowy ciała kitesurfera/kitesurferki,
  • pełna swoboda ruchów,
  • dodatkowe wsparcie mięśni kręgosłupa,
  • blokada zapobiegająca przesuwanie się haka w kierunku żeber,
  • dwie opcje podpięcia leasha (z przodu i z tyłu trapezu).
  • Wszystkie technologie zawarte w trapezie kitesurfingowym Manera Eclipse opisaliśmy w artykule dotyczącym tego trapezu.

Dodatkowo firma Manera daje możliwość wymiany klasycznego haka trapezowego na sliding hook bar, dzięki niemu znika problem obkręcającego się trapezu podczas pływania na deskach kierunkowych wave, bądź na switchu. Link do artykułu szerzej opisującego trapez kitesurfingowy Manera Eclipse znajdziesz tutaj.

Trapezy Kitesurfingowe Manera Kolekcja 2019

Trapezy kitesurfingowe Manera kolekcja 2019 – Model EXO

Drugim modelem trapezów kitesurfingowych proponowanych przez francuską firmę jest model EXO. Różni się od modelu Eclipse przede wszystkim inną koncepcją rozkładania sił oddziałujących na plecy kitesurfera. W modelu Eclipse rolę pełni shell, natomiast w modelu EXO za rozkład sił odpowiada Energy Disperation Plate, czyli rama, która równomiernie rozkłada siły przenoszone z latawca na hak na całą ramę zlokalizowaną na plecach kitesurfera. Dzięki technologiom zastosowanym w trapezach kitesurfingowych Manera, poczujesz różnicę w komforcie pływania. Docenisz również fakt, że hak trapezu nie podnosi się do góry, to dzięki technologii Downhold System oraz Tuck Flap. Single foam oznacza, że, trapez wykonany z jednej formy, dzięki czemu jest bardziej komfortowy oraz wytrzymały (brak szwów i zgrzewów). Formowalna pianka, z której trapez jest wykonany zapewni pełnię komfortu dla pleców. Artykuł dotyczący trapezu kitesurfingowego Manera Exo 2019 znajdziesz tutaj.

Trapezy Kitesurfingowe Manera Kolekcja 2019

Trapezy kitesurfingowe Manera kolekcja 2019 – Model UNION

W trzeciej propozycji firma Manera stawia na lekkość. Model trapezu kitesurfingowego Manera Union w rozmiarze M (bez haka) waży zaledwie 1.1 kg. Pozwoli Wam to zaoszczędzić energię podczas pływania przez pozbycie się zbędnego balastu. Uważajcie, aby Wam go nie zwiało w bardziej wietrzne dni! Trapez kitesurfingowy Manera Union występuje w czterech wariantach kolorystycznych: Sailor blue, Bordeaux, Jerry yellow, oraz Light grey.

Nam najbardziej się podoba kolor Bordeaux, a który Wy wybierzecie? Nie ważny jest kolor, ważny jest komfort, a z trapezami z tej półki poczujecie różnicę podczas użytkowania. Technologie zawarte w trapezie Manera Union to: Energy Disperation Plate, Spread Bar, Feather Weight, Single Foam, Downhold System, Tuck Flaps. Szerszy opis modelu Manera Union znajdziesz tutaj.

Trapezy Kitesurfingowe Manera Kolekcja 2019

Trapezy kitesurfingowe Manera kolekcja 2019 w sklepie internetowym i stacjonarnym Surf Contingent

Skupiając się na najwyższej jakości oferowanych przez nas produktach postawiliśmy na firmę Manera, ściśle współpracującą z gigantem świata kitesurfingu czyli firmą F-one. Oferujemy zakupy zarówno w sklepie kitesurfingowym stacjonarnym w Warszawie, jak i internetowym. Zawsze możesz liczyć na naszą rzetelną pomoc oraz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w zakresie sprzętu, który Cię interesuje.

 

 

 

Skomentuj